خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دوربین آیفون 6 با کیفیتی فراتر از مگاپیکسل عرضه خواهد شد....دوربین مداربسته دزدگیراماکن در تبریز

  camera-iphone-6-1.jpg
  دوربین آیفون 6 با کیفیتی فراتر از مگاپیکسل عرضه خواهد شد.
  شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه اپل دوربین 8 مگاپیکسلی فعلی را حفظ خواهد کرد و به جای افزایش آن، بر روی بهبود کیفیت تصاویر تمرکز خواهد کرد.هرکسی که از دوربین‌ها سر در میاورد می‌داند که مگاپیکسل بهترین واحد سنجش کارایی دوربین نیست: مگاپیکسل بیشتر، لزوما به معنای کیفیت بهتر نیست. البته که مگاپیکسل بیشتر برای جذب مشتری غوغا می‌کند ولی شرکت‌ها اگر می‌خواهند واقعا متری کسب کنند، باید این غوغا را با کارایی خوب پشتیبانی کنند.
  شاید نقشه ی اپل برای آیفون 6 همین باشد. آیفون 5S دوربین پشتی 8 مگاپیکسلی و دوربین جلویی 2.2 مگاپیکسلی داشت. شایعات قبلی مبنی بر این بود که گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی اپل شاید دوربین 10 مگاپیکسلی در پشت و 1.8 مگاپیکسلی در جلو داشته باشد ولی جدیدترین شایعات می‌گویند که اپل وارد رقابت مگاپیکسل‌ها نخواهد شد و به جای آن بیشتر بر روی سیستم لنز و بهبود کیفیت تصاویر تمرکز خواهد کرد. از طرف دیگر رقبای اپل برای سنسورهای 13 و 16 مگاپیکسلی برنامه می‌ریزند.
  اپل در آیفون 5S هم کار مشابهی انجام داد. سایز هر پیکسل را 0.1 میکرون افزایش داد و به 1.5 میکرون رساند و توانست بدون افزایش آنچنانی در مگاپیکسل، هم توانست کارایی دوربین در نور کم را افزایش دهد و هم کیفیت تصاویر را بهبود بخشد. ممکن است اپل قصد داشته باشد که در آیفون 6 از لنزهای رزین قابل تعویض استفاده کند. همچنین گفته می‌شود که ممکن است اپل از تثبیت نوری تصاویر (Optical Image Stabilization) برای آیفون 6 استفاده کند. تکنولوژی‌ای که توسط بعضی از رقبایش استفاده می‌شود و باعث می‌شود لرزش دوربین حین عکس گرفتن، تاثیری در کیفیت تصاویرنداشته باشد و باعث می‌شود محوشدگی (blur) و حرکت (motion) در عکس و ویدیو کاهش پیدا کند.
  با اینهمه هنوز نمی‌شود به صورتی قطعی در این مورد صحبت کرد. مثل همیشه اپل در مورد شایعات هیچ اظهارنظری نمی‌کند. اگر اپل سیکل عرضه‌ی آیفون را حفظ کند، اصولا آیفون 6 باید پاییز امسال عرضه شود.


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دوربین ,آیفون ,مگاپیلی ,کیفیت ,می‌شود ,تصاویر ,کیفیت تصاویر ,داشته باشد ,باعث می‌شود ,برای آیفون ,تمرکز خواهد ,تصاویر تمرکز خواهد ,کیفیت تصاویر تمرکز ,بهبود کیفیت تصاویر ,
  دوربین آیفون 6 با کیفیتی فراتر از مگاپیکسل عرضه خواهد شد....دوربین مداربسته دزدگیراماکن در تبریز

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر